| 123466543 a întrebat:

Am 17 ani și nu mi-am făcut vaccinul de 14 ani, mai trebuie să-l fac(dacă se mai poate) sau nu mai are rost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CesăfacAnonim a răspuns:

Salut, eu l-am făcut la 16 din ce mi-a spus medicul meu de familie este folositor, nu știu dacă îl mai poți face dar nu ar fi rău să îl faci, sper că te-am ajutat în a lua o decizie.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Intreaba-ti medicul de familie.

| ReddY25 a răspuns:

Nu e necesar

Răspuns utilizator avertizat
| nukeyly a răspuns:

E bine sa fi pus la perete si ciuruit cu vaccinuri neinventate ca pe Ceausescu, l-au vindecat de tot.

Răspuns utilizator avertizat