| AndraaaN a întrebat:

Am astm daca...
Imi suiera nasul cand respir
Respir greu
Cand urc scarile / alerg gafai si imi ia cateva minute pana respir normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Poate esti prea sedentara. adica nu esti obisnuita cu efortul deloc. homo intelectualis e de multe ori blocat in fata monitorului.

| ArthurKn a răspuns:

Sauuuu s-ar putea sa ai o alergie puternica la ceva cum am avut si eu.
Tot timpul am crezut ca am polipi dar s-a dovedit ca m-am inselat.