| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca in clasa a 8-a se face vaccin in picior... e adevarat? confused

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

E adevarat, e un vaccin standard care inainte se facea in brat. Nu e deloc dureros, nu ai de ce sa te temi si e extrem de necesar.

| MrAlex a răspuns:

A ras de tinewinking in mana stanga parca se face...

| Cleopa a răspuns:

Nu

| JessieXD a răspuns:

Pfai cred ca da..Si eu sunt pe a8.
Si am auzit ca anul trecut la aia care au terminat a8...le-au dat 2 sau 3..in maini.

| Stefan_Stef_1996 a răspuns:

De anul trecut se face in picior, dar in trecut se facea pe buca

| PetreAndrei99 a răspuns:

Din pacate pentru tine da....sczlaughing