| Anonim2097 a întrebat:

Este adevarat ca cei care trec in clasa a IX a vor face vaccin?puppy dog eyes
Funda

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu am facut in clasa a zecea, undeva pana in vacanta de Craciun.

| Ioonela a răspuns:

Eu nu am facut vaccin in clasa a 9 a, dar trebuie sa il fac acum in clasa a 10 a, probabil la fel o sa se intample si la voi happy

| OnlyOlly a răspuns:

Asistentele de la liceu te intreaba daca vrei sau nu vrei sa-ti faca vaccin....cu alte cuvinte ai scapat si nu vei face

| andreitataru a răspuns:

Nu nu vezi mai face vaccin....nu se mai fac de vreo 2 ani...