| Valy4567 a întrebat:

Am avut de aseara dureri in capul pieptului(de la 11) insa erau slabe,insa pe la 1, m-am sculat din somn cu dureri mai mari si nu am dormit aproape toata noaptea...la scoala nu pot sa merg ca sunt extrem de obosit, si am vomitat la 8.Scaunul este normal,insa nu am pofta de mancare.Ce pot sa fac sa imi treaca, ca nici nu pot sa dorm de durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pentru moment bea un ceai caldut de tei, apoi adreseaza-te medicului de familie, probabil ai racit si netratata nu va trece de la sine...
O astfel de durere mi-a cauzat si mie 3 nopti de chin.
O zi buna sa aihappy

| Valy4567 explică (pentru caramela):

Mersi mult pentru raspuns...am reusit pana la urma aseara sa dorm, am fost la spital aseara la 10 si mi-a facut injectie cu raniditina...astazi de dim.m-a durut iarasi insa acum 10 minute am vomitat si ma simt putin mai bine happy

| Gabby_Gaby_1980 a răspuns:

Cel mai bine, mergi la medic! El stie sigur ce ai.