| silviugeorge93 a întrebat:

Am avut unghie incarnata la degetul de la picior m am operat da observ ca din lateralul unghiei pana sub deget e o umflatura nu stiu cred ca e puroi si din cauza asta cred ca mi a aprut si un ganglion la gat ma gandesc sa sparg acolo la deget cu un ac etc sa se scurga puroiul, ce zice ti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aprettylittleliar a răspuns:

Aceeaşi chestie o am şi eu de când m-am operat de unghie încarnată, iar medicul mi-a zis că trebuie să merg iarăşi la operaţie. Nu încerca cu ace, pentru că poţi lua diferite boli de sânge. Take care, şi dacă afli un remediu care vindecă, să mi-l spui şi mie, te rog.