| ___pr6R a întrebat:

Am băut jumate de hell, are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are, că dacă nu pui restul în frigider, trebuie să îl arunci.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| Ilovedinero a răspuns:

Am avut o perioada in care beam si 2-3pe zi.Depinde cat de des bei si daca e prima data sau ai mai baut inainte. Poti avea frezoane sau sa te tremure pentru ceva timp sau poate sa te doara capul.Nu mai bea si nu ca " nu-s bune" ci dau dependenta

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Dacă ai băut doar jumatate n.are nimic, dar nu continua să mai bei, ca o sa aibă.

| HarryM77 a răspuns:

Dacă nu vrei sa ai probleme pe viitor ar trebui sa nu mai consumi deloc, energizantele nu sunt sanatoase, îți cresc ritmului cardiac, și presiune arteriala,
Dacă simți nevoia de energie ai putea incerca un supliment alimentar cu extract de ginseng