| sandra144 a întrebat:

Am belele cu deci am dureri la spate genunchi incheieturi la efort dimineata cand ma trezesc sunt cam intepetinite de asemenea am asa cum sa zic o oboseala mai mare obosesc repede.
Am facut analize sange si au iesiti ok.
Precizez ca am aceste dureri de mai multi ani dar nu le-am bagat in seama.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai putea avea ostoperoza, reumatism sau altceva du-te la doctor, ce dureri ai de multi ani? dureri in piept nu ai?

| sandra144 explică (pentru RAY):

Deci am dureri in zona salelui inclusiv imi trozneste la fel ca si genunchi si inchieturi brate genunchi dimineata ma trezesc cu acestea aproape intepenite cu timpul trece dar cand fac un efort mai mare de exemplu ma aplec sa spal vase simt ca ma tine spatele de asemenea cateodata mai transpir mai des si obosesc mai repede

| RAY a răspuns (pentru sandra144):

O lipsa de calciu si fier si magneziu, eu am anvenism dar am dureri in piept si brate, la tine cred ca e o scadere de vitamine cand ai mentra sangerezi mult?

| RAY a răspuns (pentru sandra144):

Bratele,picioarele intepenesc cand sangele numai circula ele deveninf reci, dimineata e normal pentru ca suntem paralizati, oboseala in scimb poate fi de la inima, dureri cand stai in pozitii pe scaun ai?

| sandra144 explică (pentru RAY):

Nu