| Floryn9 a întrebat:

Am buzele crapate. Ce pot folosii ca sa imi treaca? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu ai un balsam anume pentru buze, poti folosi ulei de masline, eu il folosesc destul de des...
O zi buna happy

| neutrino a răspuns:

Strugurel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unt/margarina sau un balsam de buze fara arome gen nivea essentiale care.