| Luiza_2688 a întrebat:

Am citit undeva despre produsul Acai Berry Thin si as vrea sa il achizitionez.Intrebarea mea este daca mai este cineva de aici care a folosit acest produs si daca intr-adevar este bun.Si inca ceva:Exista contraindicatii pentru cei sub 18 ani? Pot pati ceva daca il folosesc fara sa intreb medicul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Prishille a răspuns:

Am citit pe un site sfatul mai multor persoane care recomndau sa nu cumperi Acai Berry Thin pentru ca e 100%vrajeala, asa ca iti recomand sa nu-l cumperi. Nu imi mai aduc aminte numele site-ului, altfel iti puneam link aici.