| porcarumadalina a întrebat:

Am dureri la clitoris cred ca din cauza acelui cap.
Ma doare si in exterior si in interior.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil te-ai „jucat" prea energic cu el. Nu ai ce face în acest caz, în afara unei pauze.

| porcarumadalina explică (pentru mihai69):

Dar am ceva timp de cand e chestia asta

| mihai69 a răspuns (pentru porcarumadalina):

Am văzut ulterior și întrebările anterioare. N-ar fi rău să mergi la un dermatolog - e posibil să ai ceva gen furuncul sau asemănător acolo.

| AlexSalling a răspuns:

Fa o pauza mai indelungata. Daca nu iti trece durerea, du-te la ginecolog. Stie ala ce trebuie facut.