| Mariavasile a întrebat:

Am făcut dragoste cu iubitul meu acum o lună neprotejat, dar totuşi mi-a venit menstruaţia este posibil să fiu însărcinată? Că tot am greţuri, simt goluri în stimac mă simt stresată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cateodata se mai intampla sa existe si ciclul peste sarcina.
Ca sa fii sigura, fa un test de sarcina, dupa 21 de zile de la data cand ati avut sex ultima oara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă un test de sarcina pentru siguranța

| LoryC a răspuns:

Cel mai bine e să verifici asta cu un test de sarcină.

| alex04041982 a răspuns:

Menstruatia poate veni chiarbsi trei luni.fa un test de sarcina poate este negativ, si aivscapat. daca nu...voi decideti.