| Elenax123 a întrebat:

Am facut intindere de ligamente la ambii genunchi, este normal sa ma doara groaznic de tare daca stau mai mult de 20 de minute pe scaun sau daca umblu pe jos chiar si numai 5-10 minute? Deja s-au facut 2 saptamani de cand s-a intamplat si durerile sunt tot la fel. Am fost la doctor si nu mi-a zis mare lucru. Mi-a dat doar niste medicamente si un gel si a zis sa ma odihnesc, dar totusi nu pot sta chiar 24 din 24 in pat mai ales ca luni incepe scoala. Pe tocuri pot umbla sau agravez situatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Iti recomand banda magnetica knee active. Este un produs care actioneaza asupra genunchilor prin puterea magnetica happy te va ajuta. Si de asemenea mai este si un supliment, flexa plus se numeste, le folosesc pe ambele si sunt foarte multumita happy

| karsivan a răspuns:

Mai cauta si alt doctor ortoped.