| Pustiu_Stefy_1997 a întrebat:

Am fost azi sa imi fac o ecografie abdominala si mi-a spus ca am o fiere lenesa... Mi-a spus sa tin regim... sa mananc putin si des, sa nu mananc prajeli, ceva program de regim? dieta? si da vreau sa tin putin regim pentru ca vreau sa si slabesc un pic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| JohnSimon1983 a răspuns:

Salut.

Iti recomand sa consulti un nutritionist. Daca totusi vrei mai multe sfaturi in acest domeniu acceseaza lumeaplantelor.info. Vei gasi tot ce doresti in acel website. Sper sa te ajute acest raspuns.