| violetainromana a întrebat:

Am fost la dentist chiar acum 1 ora si mi-a facut injectie in gingie si mi-a scos nervul si mi-a pus o plomba si-mi simt umflata maseaua! Apropo, ziceti-mi si mie siteu-ri in care pot sa am comt fara e-mailul parintilor si aveti un FUNDOI!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Eu stiam ca in oricare poti sa-ti faci cont al tau. Daca am inteles bine. Imi pare rau de maseaua ta, sper sa-ti treaca! Daca apare durere, du-te din nou sa-ti scoata plomba.