| 123erty1 a întrebat:

Am fost la dentist si mia curatat o gaura da nu m-a durut si mi pus plomba provizorie si dar imi sangereaza un pic gingia sa fie de la gingie durerea si sa ma induca in eroare cum ca mar durea de la plomba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Herr a răspuns:

Plomba din cate stiu eu se pune sa nu se infecteze, si cred ca de la gingie se trage durerea.