| StefanDrg a întrebat:

Am fost la medicina muncii pentru angajare, la Regina Maria. Si dupa ce am terminat am intrat pe contul meu de la Regina Maria si m-am uitat la raport consultație. Si acolo este o rubrica cu '' Simptome '' si m-a trecut '' Asimptomatic''. Deși nu mi-a făcut test covid. Ce înseamnă asta? Daca nu mi-a făcut test covid de ce m-a trecut '' asimptomatic ''?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Probabil se refera la altceva las ce scrie benny09 ca e total pe dinafara acest user

| mihai69 a răspuns:

Adică nu prezinți simptome vizibile ale vreunei boli sau afecțiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică nu prezinți simptome specifice virusului.