| Fr3shb0y a întrebat:

Am fost racit cam o saptamana si de atunci tot iau antibiotice.Si as dori cat mai repede sa incep cu o cura de o luna cu Danabol doar ca nu stiu cam pe cand sa incep si ce pastile hepatoprotectoare sa cumpar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Liv 52. Dar de ce dracu tocmai danabol, e unul din cei mai toxici steroizi?
Daca vrei neaparat steroizi sa-ti iei ceva injectabil si sa vb cu un medic sa-ti faca un ciclu si apoi un post ciclu de recuperare, fara ciclu de recuperare risti foarte mult.

Ah da, si cand iei steroizi sa mananci 7-8 mese pe zi si sa te antrenezi dublu fata de cat faceai inainte, altfel iei degeaba.

1 răspuns:
| Dragoslav a răspuns:

In primul rand, dupa o infectie pentru care iei antibiotice, nu se ia imediat steroizi deoarece steroizii SCAD imunitatea.
In al doilea rand, hepatoprotectoarele se iau doar in pauza dintre cicluri, NICIODATA in timpul ciclului (arunci in vant Danabolul).
In al treilea, un ciclu in care vei vedea efecte si un ciclu normal este de 7-8 sapt, nu o luna.