| 3DPoke a întrebat:

Am fumat pentru prima oara 2 tigari in 2 seri.Dar nu am tras in mine decat 2 fumuri.Si prieteni mi-au spus ca pot face cancer la gat.E adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acum nu, dar in timp, fumul acela toxic se va acumula in plamani si asa te poti trezi cu un cancer pulmonar de toata frumusetea!
Copile baga-ti mintile in cap si lasa-te de tigari, nu-ti distruge sanatatea si viata!
Respecta-te!
Te pup!

6 răspunsuri:
| Zitronen a răspuns:

In timp, dasad

| ancaemilia a răspuns:

Nu faci cancer doar de la 2 fumuri, dar iti recomand sa nu mai fumezi iti strici plamanii daca continui sa fumezi in continuare si atunci chiar poti face cancer

| Láríìśàá a răspuns:

Nu, dar poți dacă o să ai ani buni de fumat. Nu mai fuma, nu e cine știe ce, iar prietenii tăi vor doar să-și bată joc de tine. Baftă.

| weezyweezy69 a răspuns:

Nu... doar daca fumezi de mai mult timp si mai multe tigari... +nu e bine sa fumezi 1:plamanii tai o sa fie varza,
2:o sa mirosi urat nici-o fata nu se mai uita la tine,
3:strica dintii 4: bani dati dea napoda
si multe altele. funda?

| Smecheru123 a răspuns:

Pai eu zic ca e adevarat. Daca vrei du-te la un doctor si vezi ce zice!

| 3DPoke explică:

Multumesc,nu eu nu vreau sa ma apuc, si nu imi palc, dar asa am auzit ca faci cancer la gat daca nu tragi in tine...si am avut nevoie de pareri, multumesc, daca as putea asi da funda la totiwinking