| Ejejkekendkd a întrebat:

Am înghițit azi un capac de la pix.Simt in disconfort in gat. Tatăl meu este cardiolog m-a consultat și a zis ca capacul probabil a ajuns in stomac.Ar putea sa fie in căile respiratorii,? Eu respir bine dar cateodata mai tușesc și simt disconfort.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Daca cardiologul nu se îngrijorează tu de ce o faci?

| christall a răspuns:

Daca poti sa respiri bine, cred ca s-a dus. Nu te mai gandi la asta.

| badpanda a răspuns:

Si ce faci acum cu pixul fara capac?

| Ejejkekendkd explică (pentru badpanda):

Pai lasa pixul problema e sa nu fie capacelul in căile respiratorii

| Salontanul a răspuns (pentru badpanda):

Da! Corecta intrebarea! laughing

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Ce ai avut cu săracul capac de l ai înghițit?

| Ejejkekendkd explică (pentru SPECTOGRAFIE):

L am ținut in gura și din greseala

| SPECTOGRAFIE a răspuns (pentru Ejejkekendkd):

Se mai întâmplă.