| anonim_4396 a întrebat:

Am lins plita... da, stiu cat de penibil suna. Mestecam niste guma si mi s-a parut preeeeaa mentolata asa ca m-am apropiat cu gura deschisa de plita si am atins plita cu limba (din greseala). Dupa ce va faceti cruce si va intrebati daca am baut poate imi spune cineva daca pot pati ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine ca o mai cureti cateodata. Daca nu era incinsa nu se intampla nimic. Sau poate ai adunat masa de pranz de pe plita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sună la 112, și acolo îți spun ei ce e de făcut. Nu amâna!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ho bwai ca nu am stat cu limba in carbuni, ce 112 visezi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai daca ești atât de paranoic ce *** visezi să ți se răspundă? Evident că era un răspuns la mișto... Data viitoare, asumăți prostia și nu mai posta.

| ibaal a răspuns:

Era incinsa?! laughing
ce naiba sa se intample?! laughing
data viitoare arunca si tu guma si clateste gura cu apa, manaca ceva, de preferat nu carbuni incinsilaughing

| TheCaliptus35 a răspuns:

Arsura de dupa momentul atingerii cavitatii bucale cu soba este cam singurul lucru ce ti se putea intampla happy. Daca ai usturimi, mancarimi, viziteaza medicul.