| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG SA IMI RASPUNDETI.Stiu ca suna penibil, dar nu am pic de experienta in acest "domeniu". Azi "m-am jucat" cu prietenul meu si din greseala ne-am atins organele... mentionez ca sunt virgina. si vreau sa stiu daca se poate intampla ceva, adica daca exista vreo sansa ca nu stiu cum naiba el sa produca spermatozoizi si acestia sa patrunda in vaginul meu. El s-a atins cu mana si dupa m-a atins pe mine. Va rog sa imi raspundeti si daca puteti sa imi si explicati cum sta treaba.
Daca se poate sa nu radeti prea tare. happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu te-a atins cu organul lui, nu ai de ce sa iti faci griji
Problema este ca el atingandu-te cu mana, te poti infecta si asta iti va da d e furca.
Pe viitor cand mai incercati sa va jucati "din" greseala, ar fi bine sa va luati masuri de ptrotectie din toate punctele de vedere.
Aveti google la dispozitie, de ce nu va documentati? in special tu...ca pe baiat il doare in basca daca tu te infectezi ori ramai insarcinata tot din joaca.
Pune raul inainte de toate si apoi placerea.
O zi buna sa aihappy

13 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Neah,este ok, stai calma.

| Emilian65 a răspuns:

Pai v-ati atins organele sexuale sau te-a atins cu mana. Daca v-ati atins cu organele sexuale este posibil ca dupa 9 luni sa fii mamica si el tatic.

| Fatamuntilor a răspuns:

In conditiile descrise de tine, mai greu!
Ai grija pe viitor cu asemenea jocuri sunt periculoase!

| SkyPilot a răspuns:

Nu e chiar asa usor sa ramai daca el nu a ejaculat.

| Deaad a răspuns:

Ti-a atins ''organele''? Rinichii, sau ce?

| NameHarris a răspuns:

Daca a ejaculat sunt sanse! Daca nu, nu cred sa fi auzit ca vreo femeie sa ramna insarcinata cu aerlaughing

| NoName0x0 a răspuns:

Nu are ce sa se intample!

| piticelm a răspuns:

Cred ca fix din ''greseala'' v-ati atins.De la un timp sunt pe site-ul asta aceleasi intrebari penibile, puse de niste oameni mai penibili ca intrebarile.

| MisterRip a răspuns:

Vom incerca sa nu radem laughing. Sa ramai insarcinata necesita ceva mai mult efort.

| TeeaCup a răspuns:

Habar n-ai cum se produce sperma si cum arata si tu te joci "din greseala" cu puta pe la alta puta.

| Rucsiii95 a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linisita!

| UnNecunoscut97 a răspuns:

Pregateste-te de botez

| palej a răspuns:

Felicitari,esti mama!