| Millis a întrebat:

de ce ne place sa mestecam guma? Mie imi place mult dar nu stiu de ce, cel mult aceea mentolata love struck!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand o mestecam ii scoatem gustul din ea si il inghitim cu saliva si asa ne lasa o aroma placuta in gura.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Reimprospateaza respiratia!

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pentru ca provoaca dependenta puternica. o data ce ai mestecat prima oara, in copilarie, nu mai poti sa te detasezi de ea. laughing) e ca un drog, doar ca are un gust foarte bun.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu simti nevoia de a avea in permanenta ceva de facut? Si neputand manca non-stop, mestecam mult-iubita guma. happy [iubita de noi si detestata de profi]

| AlecsMeeeh a răspuns:

Eu cred ca mestecam guma deoarece tine locul mancarii(cand nu mai putem manca, dar vrem)si tot mestecam fara sa ajunga mare lucru in stomac. Asta cred eu...winking