| anonim_4396 a întrebat:

Am luat vimax insa degeaba nu am obtinut nici-un rezultat, am dat bani degeaba pe ele, oricum au fost si ele bune la ceva, daca faci sex si ei o pastila vimax rezisti cat vrei ai erectii tot timpul, insa altceva pastilele vimax in afara de erectii puternice nu fac nimic. Mai am o problema cu ata, cand este in erectie nu se .......capu, sper sa fie cineva care sa stie cum sa fac in afara de-a taia ata, multor baieti li se rupe ata cand fac sex prima data, eu nu am avut acest noroc si ma tot chinui de 2 ani sa ii fac ceva insa fara rezultat. Si vitamine care ajuta la cresterea penisului daca stie cineva ( fara aparate fara pastile pentru cresterea penisului, sunt doar niste minciuni ). As dori sa imi raspunda cei care au habar despre ce am scris mai sus. Si evitati raspunsurile : du-te la farmacie / consulta un doctor. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UnNumeMic a răspuns:

Sunt mai multe solutii la problema ta.In primul rand nu am cum sa evit unul dintre raspunsurile tale:"consulta un medic".In mod normal "ata" ar trebui sa se rupa de la primul contact sexual.Insa, daca folosesti prezervativul sunt sanse mai mici de rupere a "atei" deoarece penisul aluneca mult mai rapid in vagin/anus el fiind foarte bine lubrifiat.Incearca sa ai un contact sexual cu o fata care consuma regulat contraceptive hormonale, pentru a avea siguranta ca nu ramane insarcinata daca nu va protejati.Cel mai indicat ar fi sa incerci si fara prezervativ, dar asta este doar alegerea ta.Cat despre problema ta cu "vimax", te-as ruga sa nu mai incerci asa ceva deoarece iti provoaca doar rele, ele neajutandu-te cu cresterea penisului.Ar fi si o solutie sa consulti si un medic urolog deoarece el ar sti mult mai bine ce sa faca si ce sa iti recomande.Scuze daca am repetat unele chestii dar iti doresc mult succesc in problema ta.

| anonim480 a răspuns (pentru UnNumeMic):

Nu am folosit nici-odata prezervativ, nu le suport.

5 răspunsuri:
| FryBoy a răspuns:

Cauta pe google Jelqing este un exercitiu care da rezultate. In rest ata la unii asa ramane e normal nu conteaza asta numai daca simti discomfort atunci poti sa te duci la doctor.

| anonim480 a răspuns (pentru FryBoy):

Sa sti ca am mai facut de mult exercitiile astea dar renuntasem pentru ca imi era greu sa fac asa zilnic. Dar bine ca imi amintisi o sa ma apuc sa fac iar.

| anonim480 a răspuns (pentru anonim480):

Imi pare rau sunt nou pe sit, vroiam sa va dau funda la amandoi dar se pare ca merge decat una. scuze

| vasile911 a răspuns:

Eu am urmat un tratament de 4 luni cu Natural XL. Pot spune ca sunt multumit. Pentru cine vrea sa afle detalii despre produs poate intra pe http://naturalxl.ro/marire-a-penisului