| ioana_3024 a întrebat:

Am multe vanatai pe fata aparute dupa ce mi-am stors cosurile si punctele negre.
Cum fac sa scap de ele?

Dau FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Foloseste argila bocan.o gasesti la orice plafar
http://www.naturaplant.ro/produse/778/Argila_tibetana_Algo_Bocan

http://www.terapii-naturiste.com/......ila_as.htm

te speli dimineata.cu sapun dove si apa calda pe fata (asta este o regula care nu trebuie sa lipseasca) apoi cand ai timp dai cu argila.

| dyDix a răspuns:

Creme exfoliante.
vezi la farmacie si intreaba.sigur sunt cateva creme speciale
sau ia de la avon produse de acolo. si eu folosesc.si sunt ff bune.si incearca sa te speli ff des pe fata.ca... atunci cand transpiri ...parul isi lasa seva.sau cum se mai zice:d. si de acolo mai faci cosuri.happy sper sa te ajut. :d