| Balan_Marian_1997_D8Mk a întrebat:

AM NEVOIE DE AJUTOR!
Buna ziua, acum 4 luni am jucat fotbal si s-a rupt unghia de la degetul mare de la piciorul drept, unghia am taiat-o, dar totusi aveam dureri, de curand a crescut carne peste unghie si cand atingeam cu ceva se ducea unghia in carne, s-a uscat si a cazut, acum ma doare ingrozitor, am degetul inflamat, uneori cand strang din el iese puroi alb, alteori nu iese nimic, ce ar trebui sa fac ma doare de nu mai pot ajutati-ma va rog sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristiana4 a răspuns:

Nu o sa ti taie nimeni nimic. Mai bine mergi la medic, durerile astea sunt îngrozitoare. Un prieten a pățit la fel si a fost la medic, dupa care i-a trecut imediat.