| lalapapaoaoaqaqa a întrebat:

Am nevoie de ajutorsad Nu stiu de ce am facut o astfel de prostie. Am pus foarte putin praf de copt(nici macar cat o lingurita mai degraba cat o jum de degetul mic) si apoi am baut pepsi. Am tinut in gura praful de copt cu pepsi si era o senzatie foarte ciudata si placuta dar dupa in loc sa scuip am inghitit tot dupa ce praful de copt s a oprit si acum am flatulenta si nu stiu ce o sa se mai intample.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

Am uitat sa precizez, ceaiul de fenicul este si el foarte bun, mai poti incerca si No-Spa, Mesyn...

4 răspunsuri:
| InnocentSίn a răspuns:

Dar cu ti-a venit tie aceasta minunata idee de a amesteca praful de cop cu cola? Tot ce poti sa faci este sa iei medicamente, daca ai Espumisan

| InnocentSίn a răspuns:

Ma bucur! happy Mersi pentru fundita. :3

| FlorentinaF a răspuns:

Offf... Nu mai repeta. Ia o pastila anti-flatulenta, un carbune medicinal...

| lalapapaoaoaqaqa explică:

Mersi ca mi ai spus. Oricum incep sa ma simt mai bine si sunt doar balonat/a happy daca am sa ma simt tot mai rau am sa incerc ce mi ai recomandat