| zapacitu90 a întrebat:

Am facut o mare gafa am mancat o inghetata la pahar si lingurita am pus-o in pahar dupa am uitat am pus apa plata in pahar si am baut cu tot cu lingurita si am inghitit cu tot cu lingurita de plastic si acum parca am o senzatie naspa parca nu am aer.Ce pot sa fac oare ce se intampla daca a ajuns in stomac? Voi ati patit sa inghitei lucruri accidental si ati patit ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Parca ai nume predestinat, happy scuze, dar e prea mare coincidenta. Fuguta la urgente, nu este de glumit cu asa ceva, lingurita respectiva nu este deloc mica.

| zapacitu90 explică (pentru Ironwin):

E de plastic o sa ma duc dar peste 2-3 ore acum mi-e frică rau poate ma opereaza dintr-o prostie

| alexandru0995 a răspuns:

Te duci la urgente si vezi ce iti spune acolo, mai de graba o mica operatie