| DenisIonut01 a întrebat:

Stiti ceva ce pot sa iau sa nu mai dorm? am dormit ieri toata ziua si noaptea asta la fel pana la 4:00 si acum iar mi somn

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cafeaua ai incercat?winking Cola sigur va da rezultate bune sau chiar ness dezolvat in Cola. Numai ai grija sa nu faci din asta o obisnuinta. Numai bine! Bafta!winking

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@pustiulred, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Stefania a răspuns:

Asa sunt si eusad. Seara nu dorm si dorm ziuasad

| lplostonyou a răspuns:

La ce ora te culci? Incearca sa te culci mai devreme si atunci noaptea vei dormii iar ziua vei fii treaz.

| Alex0194 a răspuns:

Puneti ca alarma de trezire http://www.zedge.net/ringtones/396128/romania-trezeste-te-ringtone/
sa vezi tu pana te obisnuiesti sari 2 m in sus cand o auzi, numai sa o pui sa sune tare. Iti sare somnul garantat :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea cafea sau un energizant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-ti ceva de facut. Sport, plimbari, iesi in oras, fa casa bec. Nu sta in pat. Daca te iei cu treaba uiti de somn. Nu sta la calc. sau la tv si fa-ti un program cat de cat normal.

| cr1st1n1k a răspuns:

Incearca sa faci un sport sau sa depui ceva efort in timpul zile sa si ocupat cu ceva, asa vei dormi mai bine. Fa-ti un program adica sa te trezesti la o ora si sa te culci la o ora