| ionitaionut a întrebat:

Am niste ameteli de circa 3 luni am fost la medic neurolog si la calarasi si la Bucuresti am urmat un tratament cu ceva care se numeste betaserc da nici o schimbare simptomele pe timpul tratamentului se ameliorase dar la terminarea acestiua au revenit ametelile vreau sfaturi ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Pai eu zic sa mergi iarasi la medic deoarece el stie cel mai bine ce ai si ce ar putea sa iti fac. sfatul meu.

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu datele de contact ale medicului neurolog la care am fost si eu acum ceva timp. Este din Bucuresti si pot spune ca face adevarate minuni :) Mai exact, gaseste solutii la probleme medicale ce nu au putut fi nici macar descoperite de alti medici cu aceeasi specialitate. Este vorba de siteul:

http://www.topmedica.ro

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)