| Danutul22 a întrebat:

Am o durere teribila la "bilute"... ultimul contact sexual a fost acum 6-9 zile..cand ating sa vad care e problema simt ca ma arde la propriu-.- nu am mai patit asa niciodata...care poate fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Imi suna a SIDA!

| Danutul22 explică (pentru Crucified):

Asta chiar ma speriat...Doamne Fereste sa nu fie.

| Crucified a răspuns (pentru Danutul22):

Apropo esti fata sau baiat?

| Danutul22 explică (pentru Crucified):

Baiat

| Crucified a răspuns (pentru Danutul22):

Eu nu cred ca e sida!

| Danutul22 explică (pentru Crucified):

Ai alta idee?

| Crucified a răspuns (pentru Danutul22):

M-ai raportat? de ce? ce ti-am zis? sau pe altcineva?
nu stiu, nu am nicio idee!

| Danutul22 explică (pentru Crucified):

Nu pe tine..era altcineva care isi batea joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai luat vreun virus.
Du-te de urgenta la doctor!
http://www.youtube.com/watch? v
=Lo6M4NddxeI&feature=related

| Danutul22 explică:

Nu te juca cu focul. poate te mananca reportul.

| Danutul22 explică (pentru Danutul22):

(Persoana cu commentul a fost raportatahappy CEILALTI NU VA INGRIJORATI! NU E VORBA DE VOI)