| Alinuss7 a întrebat:

Am o problema cu abdomenul si nu stiu ce e. Ieri am fost la cineva acasa care avea o bara si am inceput cu un coleg sa facem asa tractiuni aiurea. Eh, ne-am tot jucat cu ea pana la un moment dat cand am simtit o durere in zona abdominala. Tin sa precizez ca nu eram incalzit sau ceva de genul. Nu am stiut ce e atunci dar mai pe seara am observat ca daca imi incord abdomenul nu mai gasesc "patratelele". Adica acum e plat... Simt o durere la incordare si chiar nu stiu ce sa fac. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnneKitten a răspuns:

Poate ai febra musculara