| Allecsandra a întrebat:

Mai fetelor sad observ ca in fiecare zii ma ingras dar doar la burta. Pe zii ce trecde am impresia ca (virgula) creste. Cred ca stiu care e problema dar nu sunt sigura... Mananc mereu dupa 1 noaptea, chiar 2, 3, simt ca mi-e foarte foame si mananc chiar daca sunt in pat, ma ridic si ma duc sa mananc thinking asta poate fii problema?

2 răspunsuri:
| laurika_3432 a răspuns:

Daca u spui ca iti creste burta s-ar putea sa fie aceea problema si eu faceam aceeasi chestie si am zis sa ma mai abtin mai ales ca era ora 1, 2 cand mancam dar acum abia mai mananc la ora 6 jumate 7 atat si am dat jos din burta era aceeasi problema si la mine sfatul meu este urmatorul:Abtine-te din mancat mai ales ca mananci foarte tarziu dar depinde si ce mananci ceao! fundita?:X

| Vis3z a răspuns:

Poate fi o problema daca continui sa mananci foarte mult...
In primul rand ai putea sa iti impui un program cand sa mananci.