| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mi-au aparut de ceva timp niste cosuri mari cu mult sange pe spate care se sparg si mi se pateaza hainele. Are cineva aceaiasi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la dermatologie, analize de sânge, ai o infecție a pielii.
Pa, pa.

| IMC90 a răspuns:

Da, se intampla si cazuri din acestea.

Ai si pe fata sau numai pe trunchi?

| InSoMnIaC a răspuns (pentru IMC90):

Doar cateva pe spate sub gat

| IMC90 a răspuns (pentru InSoMnIaC):

Esti un caz fericit, mergi la dermatologie sa-ti recomande niste preparate topice.

| aro000 a răspuns:

Nu eu nu am.insa urgent ar trebui sa te adresezi la dermatolog.

| Lanyshorta a răspuns:

Nu,nu am aceasta problema.Mergi la dermatolog si ca sa nu se mai pateze hainele de sange, iti poti pune niste leucoplast pe cosuri.