| aslak a întrebat:

Am o problema. urinez des de ieri seara, ma gandeam ca o fii dupa aproape o jumate de sticla de cola bauta. azi iarasi asa. am urinat cam des dar nu ma ustura cand urinez sau nu ma trezesc noaptea,nu stiu, sa fie o raceala sau ceva? :d Multumesc pentru ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Dacafaci o urocultura, o sa afli daca ai o infectie urinara sau nu. Nu e obligatoriu sa te si usture.

| aslak explică (pentru Empathizer):

Trebuie sa plec la mare maine, stau 8-9 zile, daca tot asa e, o sa merg la un control happy, oricum va multumesc pentru sfaturi.

| Empathizer a răspuns (pentru aslak):

Cat stai la mare, mananca afine, ajuta si ele.

| ramona1989 a răspuns:

Poate fi o usoara raceala Bea ceai din codite de cirese happy

| aslak explică (pentru ramona1989):

Multumesc frumos pentru sfathappy o sa incerc.