| Sociopatul a întrebat:

Am o rana la noada fundului, ce poate fi? e periculos? o ca o bubita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar putea fii un furuncul.

| Sociopatul explică (pentru Violleta2022):

Si ce as putea sa fac natural? fara sa merg la medic

| liliana77any a răspuns:

E un furunc, da-i cu rivanol.

| Sociopatul explică (pentru liliana77any):

Ce daca dau cu rivanol imi trece?

| liliana77any a răspuns (pentru Sociopatul):

Dezinfectezi zona.

| antoniaidk a răspuns:

Am un prieten foarte bun care tot acolo a avut o bubita, a inceput sa l doara si i s-a facut puuroicrying a fost super naspa pentru ca pe vremea aia trebuia sa-si dea evaluare nationala si era probabil sa aiba o tumoare acolo, pana la urma era doar puroi, l-au operat, i-au scos puroiul si acum e foarte bine happy eu te sfatuiesc sa mergi la un doctor cat mai repede happy

| AdisorOvidiu a răspuns:

Cauta pe internet despre hemoroizi, cel mai posibil aia e.

| Sociopatul explică (pentru AdisorOvidiu):

Ai idee macar unde e noada fundului?

| floresdemayo a răspuns (pentru AdisorOvidiu):

Ce legatura are noada cu hemoroizii?!

| Daiana_Valcea_Skumpika_Tha_1991 a răspuns:

Ce pot sa fac am o durere la noada fundului nu mai pot.ce tr sa fac?