| WeAreSmart a întrebat:

Am o umflatura la piept in partea dreapta (sunt baiat) chiar sub mugure (sau nu stiu cum se numeste la barbati) cand apas ma doare, o am de cateva luni incoace, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PamPam123 a răspuns:

Si eu am avut...bine, eu sunt fata, dar se intalneste la ambele sexe. Ar putea sa fie din cauza dereglarilor hormonale. Mie, mi-au dat un anti-inflamator si antibiotic. Du-te la medic si vezi ce-ti spune.

1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

E tesut glandular mamar crescut; pot aparea astfel de modificari si la baieti la varsta pubertatii. http://www.i-medic.ro/......pubertatii