| CamiCamii a întrebat:

Buna TPU.
De câteva zile ma tot doare in partea dreapta jos la burta dar nu ma doare in fiecare minut si se simte ca o umflatura uneori se mai dezumfla… si nu stiu ce ar putea fi am fost gastroenterologie sa vad dar a zis ca nu am nimic… si nu stiu care ar putea fi problema

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sindrom colon iritabil sau ficatul, mergi sa faci o ecografie doar asa poti vedea ce ai, nu sta sa astepti miracole pe TPU mergi maine la medicul de familie si cere i trimitere la ecografie.Cu trimitere este gratuit, ce varsta ai?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda multa sanatate.

| CamiCamii explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CamiCamii):

Ce varsta ai? Multumesc

| Yuoia a răspuns:

Mergi la medicul de familie. Nu astepta.