| Alexandrio a întrebat:

Am stat si m-am gandit daca 2 persoane corpul a si corpul b merg la sala, care dintr-e ele va face mai repede muschi adica de ce anume depinde cresterea muschilor acum nu ma refer neaparat la creatina si proteine doar asa in general cumva din cauza regenerari rapide a organismului? astept un raspuns rapid dau funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyNets a răspuns:

Mananca multe alimenta sanatoare care contin in general proteine.
cu ajutorul proteinelor poti creste muschii asta daca faci sport ridicand in general greutati faci mai repede muschii.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cresterea muschilor depinde de : genetic, alimentatie, odihna, suplimente, antrenament ( 90 % se antreneaza prost ), alte "substante".

Toti factorii aia COTEAZA. TOTI.