| Luca666 a întrebat:

Salut, de curand m-am gandit sa ma apuc de sala si bineintels vreau sa iau ceva suplimente pentru cresterea in masa musculara.Am citit pe diferite situri, bloguri, etc despre Creatina si Proteine. Am observat ca unele persoane iau si creatina si proteine, altele doar una din ele.Sunt putin confuz... intrebarea mea este: e bine sa iau de amn2? a mai luat cineva de amn2, lea combinat si daca da, va afectat sanatatea? cum leati luat?( si aici ma refer la progra, creatina de la ora de x pana la z, dupa ora y iau proteinele). Ms DAU FUNDAbig grin
happy

1 răspuns:
| nesuferit a răspuns:

Proteina nu ajuta sa cresti repede, esti prost documentat, Proteina ajuta sa te dezvolti normal. daca nu iei suficiente proteina din mancare, sau nu iei suplimente pe baza de proteina, te duci degeaba la sala
Luca666: prioritatea sunt proteinele si vitaminele, daca iti permiti si creatina, cu atat mai bine