| anonim_4396 a întrebat:

Am un nodul la san! maine o sa ma duc la medic. o sa merg la obstretica-ginecologie. credeti ca prin acea consultatie o sa-si dea seama ca nu mai sunt virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E important sa-i spui tu inainte de consultatie, fiindca cauzele pot fi diferite la fete si femei. Te va intreba si este esential sa nu minti.

| marya a răspuns:

Oana are dreptate dar daca te consulta sa vada daca mai esti virgina poti sa ii spui medicului sa nu ii spuna mamei tale asta numai daca ai 18 ani paap

| oana_8373 a răspuns:

Nu are cum...are treaba cu sanul nu cu virginitatea tawinking

| oana_8373 a răspuns:

Nu are cum...are treaba cu sanul, nu cu virginitatea tawinking

| theodora_2847 a răspuns:

Si daca nu mai esti, ce? Tu faci ce vrei cu tine, nu trebuie sa dai "socoteala" nimanui! Mai ales in situatia asta! N-ai facut niciun rau nimanui, pierzandu-ti virginitatea, nu e decat treaba ta cu cine, cand si cum vrei s-o faci. Asta nu afecteaza pe nimeni. E vorba doar de tine si de ce vrei tu.
Oricum, nu are cum sa-si dea seama daca iti examineaza doar sanii. Stai linistita!
Mai bine te-ai ingrijora din cauza nodulului, e ceva mult mai grav, decat daca se afla sau nu ca nu mai esti virgina. Oricum, sper sa fie ceva minor, nu te speria!