| anonim_4396 a întrebat:

Are vreun efect daca ma duc la sala doar din cand in cand? nu prea am timp sa ma duc in fiecare zi sau chiar saptamana asa ca daca trec cam odata pe luna pe la sala imi voi pastra forma fizica buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Nu.nu.ti-o.pastrezi

| metal.dream a răspuns:

Nu n-are rost incearca sa-ti gasesti putin timp cel putin o ora si daca nu poti in fiecare zi macar una da si una nu zic din experienza

| metal.dream a răspuns:

Nu n-are rost incearca sa-ti gasesti putin timp cel putin o ora si daca nu poti in fiecare zi macar una da si una nu zic din experienza

Răspuns utilizator avertizat
| DaNNuTzz a răspuns:

Eu zic ca nu o sa incepi sa obosesti cand te duci(la sala) din ce in ce mai mult.
Iti recomand sa iti iei acasa niste aparate sau greutati.
Sau cand te duci undeva sa megi pe jos... poate sa alergi