| CTMMR a întrebat:

As vrea sa slăbesc, am 60, 2 kg si as vrea sa ajung la 55 kg, am 1, 68 înălțime... Am fost mai plinuță încă de mică doar ca acuma m-am mai înălțat si am mai pierdut puțin din greutate, dar încă mai am burtica asta de care nu pot nici cum scapă. Ma puteți ajuta cu ceva sfaturi? Ce sa fac?
Dau funda! Si va rog fara mișto...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă ai acum, pentru ca să vedem dacă/cât este necesar/posibil să slăbeşti.

INDICĂ acest detaliu, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Alexandruuuuu95 a răspuns:

Regim alimentar si sport, nu strica si sauna dar moderat daca spui ca vrei sa slabesti doar putinwinking