| marinela_8529 a întrebat:

Aseara am baut un red bull cu vodka si dimineata mi-a venit sa vomit si de atunci ma doare burta. Cum sa scap de aceasta durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Ceai de menta, pansament stomacal, legume fierte si un control medical.

| LNK a răspuns:

Red bull combinat cu vodka. Wow, cuiva chiar ii place viata.

| DEBrown a răspuns:

Astepti...de ce crezi ca zice pe energizante "nerecomandate minorilor" iar "consumul de alcool dauneaza sanatatii"? Nu sunt puse la "misto" regulile astea.

| ReiVaN a răspuns:

Dai cu aspirina.
si sa numai bei daca nu te tine

| Maryanoo a răspuns:

Ia un Dicarbocalm si nu mai bea red Bull cu Vodka. Acum nu iti dai seama dar iti distrugi stomacul si circulatia sangelui daca o faci des.Ai grija de tine!

| rolly3342 a răspuns:

Multa aspirina si precautie pe viiitor.pa pa

| Darius19002 a răspuns:

Stai chill ca si eu am combinat asa ceva. Eu am folosit Burn cu Jagermeister. Nu o fost cea mai tare combinatie da din 4 pahare nu mai umblam drept laughing