| RAY a întrebat:

Ati patit vreodata sa va doara degetul mare de la picior la mers pe jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Patesc sa ma doara, chiar si in gamba am observat ca ma incerc unele dureri daca merg destul de mult pe jos.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Si eu la piciorul drept, eu ca bolovanul am cumparat cu talpa groasa desi nu am voie stiam asta

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu mergeam inainte zilnic vreo 2 km pe jos, era normal sa ma doara gamba, urcam si un pod, eu unul prefer oricand mersul pe jos in detrimentul masinii, e mult mai sanatos, vezi si tu peisajul mult mai bine.
Cel mai mult imi placea cand eram pe drumuri la primele ore ale diminetii cand lumina inca nu era data asa de bine,, era o asa liniste

| FaraNumePls a răspuns:

Da, mi se mai întâmplă uneori (e un mister...nu știu de ce mă doare laughing) )

| christall a răspuns:

Se intampla. Schimba incaltamintea!

| Satango a răspuns:

Ai grijă să nu fie un început de încarnare a unghiei.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Dacă ai o încălțăminte adecvată nu.

| RAY explică (pentru 94Lucifer94):

Mi-am cumparat nike aier max cu talpa groasa dar la piciorul drept nu am probleme doar la stangul nu pot intelege de ce e si nr mai mare desi nu ma strang deloc

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru RAY):

Nu ți se încing picioarele în ei? Că și de la căldură e posibil să fie

| RAY explică (pentru 94Lucifer94):

Ba da, la naiba cam dat 200 de euro de euro pe ei, am ghinion cu ei, faza e ca se misca piciorul in ei find si mari sunt 40 jumate eu avant 38, aiurea aia vechi erau buni, e prea tarziu

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru RAY):

Cine te-a pus să iei papuci așa scumpi fără să-i probezi? De obicei probezi să vezi dacă-ți vin bine si sunt comozi

| RAY explică (pentru 94Lucifer94):

I-am probat dar cu dreptul dar cu stangu am probleme in fine

| Olaru_Ionut_1998 a răspuns:

Am patit si eu de obicei este o ciuperca la picior, care trece peste 5-6 saptamani.