| IonutPetre12 a întrebat:

Azi am fost sa-mi scoata niste fire de la operatie.Cu 2 h inainte aveam pulsul intre 120 -160.Simteam un disconfort in piept. Dupa ce am iesit de la doctor,imi venea sa lesin, vedeam super in ceata, parca eram paralizat.Ma tineam de un gard sa nu cad.Ce inseamna asta? Atac de panica? Iau niste pastile(Emocalm de la dacia plant) dar degeaba. Le luam mai mult pentru depresie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Ai avut emotii, ai facut atac de panica.
Dar cum vad, ai scapat. Fii barbat, ce naiba!

| IonutPetre12 explică (pentru Iote):

Nu pot sa ma controlez..Stiu absolut toate teoriile despre atacuri de panica/anxietate etc dar nu pot sa le pun in practica

| Iote a răspuns (pentru IonutPetre12):

Nu stiu cati ani ai. Dar trebuie sa-ti amintesti ca nu esti femeie. Prin viata vei trece prin lucruri mai grele. Ce vei face? Incearca sa fii tare.