| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-a facut o colega o gaura in ureche.

ma doare destul de rau nu e umflata sau rosie dar imi arde si ma doare rau se poate infecta ce ar trebui sa fac nu am mai trecut prin asta demult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

...laughing doamne, cum sa-ti faca colega ta gaura in ureche?laughing cu pixu', cu cuiu'laughing (scuzati cacofonia) cu celaughing. As zice sa te dai cu spirt...sau sa te duci la un doctor.

| anonim_4396 explică (pentru Hieer):

Cu acul, Doamne ce ganditi uni sa scrieti...

| Hieer a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing laughing nu ai vazut ca am ras...off off...da tu nu ai gandit cand iti facea gaura ca nu este un lucru bun si ca o sa te doara laughing) laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Hieer):

M-am gandit normal k m-am gandit si si ca doare. dar ambitia a fost mai marelaughing

| Hieer a răspuns (pentru anonim_4396):

Dua dua...ce te-ai m-ai gandit tu...imi dau seama.

| anonim_4396 explică (pentru Hieer):

Normal k da, am avut timp cat a mai fost o fata inaintea mea

| Hieer a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeu cu mila acolo

| anonim_4396 explică (pentru Hieer):

laughing:X

| Smiiiley a răspuns:

De ce căcat ţi-a făcut colega ta o gaura în ureche? God, we're going to be extinct.

| d4ea a răspuns:

E normal sa te arda.gandeste-te ca totusi e o gaura prin carne.si daca te tai te ustura cateva zile.ca sa fii sigura ia-ti niste apa oxigenata si te cureti la 12 ore.

| MatriX21 a răspuns:

Dai cu alifie de galbenele