| anonim28018 a întrebat:

Buna, acum 4 ani (fac 14 ani imediat) m-am operat de fimoza, iar eu tot nu imi pot decalota penisul. Este posibil sa fac fimoza a doua oara? Nu simt durere sau nimic altceva si as vrea sa stiu daca as putea rezolva eu cumva sau ar fi nevoie de alta operatie? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca operatia nu a reusit si trebuie sa te intorci la medicul care te-a operat, sa te vada.

| Petre1987 a răspuns:

Probabil la prima operatia a taiat foarte putin din preput. daca nu poti decalota trebuie sa mergi la medic si vezi ce iti recomanda.