| MistikkGirl a întrebat:

Acum de la o vreme inceput sa ma mănînce tot corpul, a inceput să imi apară niște bubițe rosii mici, si mă scarpin mereu. Ce poate fi? O alergie? Vă rog ajutați-mă!
http://postimg.org/image/tlep0gy3j/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca se intampla asta de 1-2 zile atunci ai mancat ceva stricat si te-ai intoxicat, daca se intampla asta de mai mult de o saptamana atunci e o alergie!
Oricum niciuna nu va trece de la sine cu una cu doua, n-ar fi rau sa te consulti cu un medic! Succes!

Răspuns utilizator avertizat