| Wanker a întrebat:

am 14 ani si am avut contact sexual cu o fata, am facut sex oral si anal ( bine, nici nu am bagat-o adanc, mai mult oral am facut) si am facut neprotejat. Daca ea nu a avut virusul HIV asta inseamna ca nu voi lua vreo boala, asa-i? Din cate stiu eu ea nu are virusul SIDA. Asta s-a intamplat acum 3 saptamani. Deci, daca ea nu a fost infectata, si am facut sex neprotejat, asta inseamna ca nu voi lua o boala, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Of, mai mult oral, zici? poate iei o amigdalita.

| mihai69 a răspuns:

Nu; ai fi putut contracta (sau ai făcut-o deja) o infecție cu bacterii, ciuperci sau alte minuni de BTS. Inclusiv hepatită C.
Dar evident, dacă nu e HIV, totul e cât se poate de bine.
tongue

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu doar de SIDA ar trebui sa-ti fie frica.Sunt o multime de alte boli de care ar trebui sa tii seama.
Scrie pe GOOGLE boli cu boli cu transmitere sexuala si vei vedea ca le poti lua si cu acele tip sex
Inainte de asemenea,, jocuri'' inforaza-te.....Ca nu mai zic ca sunteti prea mici pentru un pas asa mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man is the bastard...

| FaraSareDoi a răspuns:

Eu cred că sunteți inconștienți. De ce nu luați prezervative? Chiar așa scumpe sunt?!
Presupun că nu pățești nimic acum, dar data viitoare fă și tu un efort și ia protecție...

Răspuns utilizator avertizat
| SRM a răspuns:

Logic ca nu desteptule. Dar de unde stii ca ea nu a avut vreo alta boala venerica daca nu HIV. Ti-ai pus intrebarea asta inteligentul pamantului? Dupa ce ca ti-ai bagat jucaria aia mica la cacatul zdrentei si i-ai mai spalat-o prin gura aia mizerabila, te astepti ca o astfel de spurcata sa n-aibe boli?! Esti naiv ba baiatule laughing)

| Sergiu_Neag_1996 a răspuns:

Daca a fost neprotejat si ea n-are nicio boala, e totul ok. Roaga-te sa fie asa, ca daca nu.laughing)